Beskrivelse
Mål: Ringskinne 1,4mm Stjernen har en diameter på 6 mm
Dette er en veldig delikat ring, som brukes med forsiktighet. Det finnes mange andre lekre produkter fra Shooting Star serien.
Ring Shooting Stars i blankt 750 gult gull med 7 diamanter totalt 0,11 ct TW.VS.
kr 24 900
Trygg betaling med
Mål: Ringskinne 1,4mm Stjernen har en diameter på 6 mm
Dette er en veldig delikat ring, som brukes med forsiktighet. Det finnes mange andre lekre produkter fra Shooting Star serien.
OLE LYNGGAARD COPENHAGEN er et eksklusivt, dansk smykkemerke grunnlagt i 1963 av Ole Lynggaard. I over 60 år har virksomheten skapt smykkekolleksjoner av utsøkt håndverk og unikt design. Smykkene er designet av Ole Lynggaard, Charlotte Lynggaard og Sofia Lynggaard Normann. Virksomhetens guldsmedverksted ligger nord for København og er det største i Skandinavia. Smykkene forhandles i hele verden hos 200 utvalgte forhandlere og i fem egne butikker.
Skap din egen stil med Charlotte Lynggaards delikate Shooting Stars. Ørepynten fra Shooting Stars kan bæres i klynger eller enkeltvis. Shooting Stars er laget av 18k gull og utsmykket med glitrende hvite diamanter. Kolleksjonen har sitt utspring fra et unikt utstillingssmykke, men har vokst fortløpende med den stigende etterspørselen etter Charlotte Lynggaards delikate diamant-stjernesmykker.