Du er kr 999 kroner i fra fri frakt

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN Lotus ring 1 i sølv og gull med rutilkvartsOLE LYNGGAARD COPENHAGEN Lotus ring 1 i sølv og gull med rutilkvarts

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN Lotus ring 1 i sølv og gull med rutilkvarts

Ring Lotus størrelse nr 1 i 925 oksidert sølv, med blader i 750 rosé- og gult gull, med cabochonslipt rutilkvarts.

  • Be om gaveinnpakning i kassen

kr 15 900

Trygg betaling med

Vipps Klarna Visa Mastercard

Beskrivelse

Lotusringene er designet av Charlotte Lynggaard. Denne størrelsen som kalles 1, er laget i oksidert 925 sølv med detaljer av rosé og gult gull. Gullsmedene hos Ole Lynggaard håndlager overflatene, slik at utsiden av ringen er satinert, mens innsiden er polert. Lotus 1, er en del av Lotus kolleksjonen.

Alle smykker med ekte stener, vil variere fordi disse stenene er ekte, og derfor unike. De kan derfor variere i farge og noe på fasong. Bilder av steiner er kun representanter for den unike steinen du vil motta ved bestilling av produktet, ikke den eksakte steinen.

Ringen er i børstet, lett oksidert sølv. Passer veldig godt å kombinere med andre ringer

Mål: Toppen har en diameter på 10,8 mm. Bredde ringskinne 2-4 mm

 

Merkevarer

Om OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

OLE LYNGGAARD COPENHAGEN er et eksklusivt, dansk smykkemerke grunnlagt i 1963 av Ole Lynggaard. I over 60 år har virksomheten skapt smykkekolleksjoner av utsøkt håndverk og unikt design. Smykkene er designet av Ole Lynggaard, Charlotte Lynggaard og Sofia Lynggaard Normann. Virksomhetens guldsmedverksted ligger nord for København og er det største i Skandinavia. Smykkene forhandles i hele verden hos 200 utvalgte forhandlere og i fem egne butikker.

Ole Lynggaard Copenhagen har også en kolleksjon av smykker i 925 sølv. Flere er kombinert med 18 k gull og edelstener og diamanter. I sølvkollesjonen er det mange smykker fra de ulike gullkolleksjonene.

Du liker kanskje også…