Beskrivelse
En superlekker enstensring- altså solitære-ring. Perfekt til mange av livets store anledninger.
Diamanten er fattet i en 4 klos fatning, Ringskinnen er lett satinert.
Denne ringen er norskdesignet og produsert hos EC 1914 i Sandnes. Om ikke ringstørrelsen din er på lager hos oss, så påregne noe tid for å få ringen produsert.
Merkevarer
Om EC 1914
Et gullkantet stykke norsk historie startet da sølvsmeden Einar Christophersen (EC), tok fagbrev og åpnet et lite verksted i Stavanger i 1914.
Allerede året etter flyttet han virksomheten til Sandnes, og har siden vært en anerkjent aktør i gullsmedverdenen, som etter hvert utmerket seg spesielt innen gull- og diamantvarer.
Ambisjonen har alltid vært å levere kvalitetssmykker, og kunnskapen bæres videre av våre dedikerte håndverkere i vårt verksted i Sandnes, som produserer klassiske gull- og diamantvarer med kjærlighet, kunnskap og tradisjoner.