Du er kr 999 kroner i fra fri frakt

By Birdie "Elisabeth Cabochon" ring i sølv med gult gull detaljer og stener

By Birdie «Elisabeth Cabochon» ring i sølv med gult gull detaljer og stener

Ring i 925 oksidert sølv med 4 diamanter totalt 0,20 ct og detaljer av 585 gult gull som er valset på. Det er cabochonslipte stener av peridot, akvamarin. månesten, rosa og grønn turmalin

  • Be om gaveinnpakning i kassen

kr 17 500

Trygg betaling med

Vipps Klarna Visa Mastercard

Beskrivelse

Flott ring med organisk form. Kan gjerne kombineres med andre ringer. Stor i størrelse.

By Birdie sier dette:
Elisabeth ringen indgår i en serie ringe, inspireret af det engelske kongehus, heraf startende med Elisabeth I med rå diamanter & Elisabeth II med keshi perler.

Merkevarer

Om By Birdie

Smykkedesigneren Birdie Wendelboe har skapt sin helt egen stil. Der vi her hjemme er vant til streng minimalisme og ‘less is more’, går hun i motsatt retning med sine kolleksjoner under merket By Birdie. Her skaper hun hvert sitt smykke som små kunstverk, ekstravagante i uttrykket med sin sjenerøse bruk av gull, oksidert sølv og en overflod av perler.

Du liker kanskje også…