Beskrivelse
Wild Rose ørepynten er designet av Charlotte Lynggaard, og er laget i 750 gult gull, besatt med 44 diamanter, totalt 0,44 TW.VS En del av Wild Rose kolleksjonen.
Wild Rose ørepynt fra Ole Lynggaard i 750 gult gull, med totalt 40 diamanter totalt 0,40 Tw.Vs
kr 70 900
Bestillingsvare
Trygg betaling med
Wild Rose ørepynten er designet av Charlotte Lynggaard, og er laget i 750 gult gull, besatt med 44 diamanter, totalt 0,44 TW.VS En del av Wild Rose kolleksjonen.
OLE LYNGGAARD COPENHAGEN er et eksklusivt, dansk smykkemerke grunnlagt i 1963 av Ole Lynggaard. I over 60 år har virksomheten skapt smykkekolleksjoner av utsøkt håndverk og unikt design. Smykkene er designet av Ole Lynggaard, Charlotte Lynggaard og Sofia Lynggaard Normann. Virksomhetens guldsmedverksted ligger nord for København og er det største i Skandinavia. Smykkene forhandles i hele verden hos 200 utvalgte forhandlere og i fem egne butikker.
Wild Rose er en serie med smykker av slående skjønnhet. De fasinerende små blomsterundrene er laget i 18 k hamret gult gull. Diamantbelagte støvbærere er sentrum for oppmerksomheten i hver rose. De dyktige håndverkerne hos Ole Lynggaard Copenhagen sørger for at hvert gyllent kronblad er like delikat som sitt naturlige motstykke. Inspirert av de englske velduftende rosene i Charlotte Lynggaards hage.