Beskrivelse
Lekkert øreanheng som kan brukes sammen med stud, som feks Ocean Drop øredobb.
Ole Lynggaard sier følgende: Designet av Sofia Lynggaard Normann. Hvert eksemplar av Ocean Drop øreanheng er laget av 18 karat gult gull og her er det fattet pæreslipt diamant på 0,30 TW.VS. Ett av disse øreanhengene er laget av gullsmedene på Ole Lynggaard sitt verksted i København.
En del av Under The Sea Collection.
Selges enkeltvis. Må brukes i kombinasjon med andre øredobber- studs.
Merkevarer
Om OLE LYNGGAARD COPENHAGEN
OLE LYNGGAARD COPENHAGEN er et eksklusivt, dansk smykkemerke grunnlagt i 1963 av Ole Lynggaard. I over 60 år har virksomheten skapt smykkekolleksjoner av utsøkt håndverk og unikt design. Smykkene er designet av Ole Lynggaard, Charlotte Lynggaard og Sofia Lynggaard Normann. Virksomhetens guldsmedverksted ligger nord for København og er det største i Skandinavia. Smykkene forhandles i hele verden hos 200 utvalgte forhandlere og i fem egne butikker.
Dykk ned i en verden av organiske former og kreative detaljer inspirert av havet og bølgenes bevegelser. Under the Sea er den ene av designer Sofia Lynggaard Normanns to debutkolleksjoner. I dette kreative universet har Sofia funnet sin inspirasjon på sine mange dykkerturer utenfor Australias kyst, et sted som alltid vil stå hennes hjerte nært.