Du er kr 999 kroner i fra fri frakt

"Superstar" ring i gult gull med 0,38 TW SI

«Superstar» ring i gult gull med 0,38 TW SI

Produktnummer: I/A Materiale: , , , Produktkategorier: , , Merke:

Ring i 585 gult gull med 11 diamanter fra EC 1914. Hovedsten i midten og 5 på hver side. Totalt 0,38 TW.SI

  • Be om gaveinnpakning i kassen

kr 26 490

Trygg betaling med

Vipps Klarna Visa Mastercard

Beskrivelse

Norskprodusert, klassisk og fin ring, som kan brukes i mange ulike anledninger.

Hoveddiamanten er fattet i en enkel 6 klosfatning med firkantede klør. I ringskinnen er det fattet diamanter.

Merkevarer

Om EC 1914

Et gullkantet stykke norsk historie startet da sølvsmeden Einar Christophersen (EC), tok fagbrev og åpnet et lite verksted i Stavanger i 1914.
Allerede året etter flyttet han virksomheten til Sandnes, og har siden vært en anerkjent aktør i gullsmedverdenen, som etter hvert utmerket seg spesielt innen gull- og diamantvarer.
Ambisjonen har alltid vært å levere kvalitetssmykker, og kunnskapen bæres videre av våre dedikerte håndverkere i vårt verksted i Sandnes, som produserer klassiske gull- og diamantvarer med kjærlighet, kunnskap og tradisjoner.

Du liker kanskje også…