Du er kr 999 kroner i fra fri frakt

EC 1914 armbånd med blomst charms i gult gull med diamanter

EC 1914 armbånd med blomst charms i gult gull med diamanter

Produktnummer: 28100018 Materiale: , , , Produktkategorier: , Merke:

Armbånd med åpne ledd i 585 gult gull. Det følger med en charms fra blomst serien. Charmsen har en lås som gjør at den kan brukes på andre armbånd eller kjeder. Blomsten har 1 diamant totalt 0,03 W.Si.

  • Be om gaveinnpakning i kassen

kr 45 990

1 på lager (kan også restbestilles)

Trygg betaling med

Vipps Klarna Visa Mastercard

Beskrivelse

Lekkert armbånd som er norskprodusert. Med avtagbar charms med en blomst. Overflaten på blomsten er mattet ned, som gjør den ekstra fin.
Produsert i Sandnes av EC 1914
Mål: Bredde armbånd 10 mm Lengde 19 cm. Man kan feste låsen i leddene om an ønsker å korte det litt inn.

Merkevarer

Om EC 1914

Et gullkantet stykke norsk historie startet da sølvsmeden Einar Christophersen (EC), tok fagbrev og åpnet et lite verksted i Stavanger i 1914.
Allerede året etter flyttet han virksomheten til Sandnes, og har siden vært en anerkjent aktør i gullsmedverdenen, som etter hvert utmerket seg spesielt innen gull- og diamantvarer.
Ambisjonen har alltid vært å levere kvalitetssmykker, og kunnskapen bæres videre av våre dedikerte håndverkere i vårt verksted i Sandnes, som produserer klassiske gull- og diamantvarer med kjærlighet, kunnskap og tradisjoner.

Du liker kanskje også…